Hledat
|

Babiš dorazil na odborářskou demonstraci v bundě za desítky tisíc. Dobrej trolling, vzkázal Zdechovský

Aktuality   |  29.03. 2023

Ve středu v poledne proběhla v Praze před Úřadem vlády demonstrace odborářů ze svazu KOVO proti připravované důchodové reformě a nové evropské emisní normě Euro 7. Zúčastnil se jí i předseda hnutí ANO Andrej Babiš, který dorazil v bundě značky Prada, která se na internetu prodává za desítky tisíc korun.

Andrej Babiš dorazil ke Strakově akademii v bundě značky Prada. Ta je v internetových obchodech nabízena za cenu pohybující se zhruba od 50 do 130 tisíc korun. Jeho volba oblečení se nesešla se záměrem akce jakožto protestu mimo jiné proti krácení pobíraných částek důchodů.

Internetem nyní rezonují reakce na Babišův outfit, který ze strany bývalého premiéra může působit jako výsměch. Okomentoval ho například europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který ho označil za „Dobrý trolling“. Naopak poslanec Patrik Nacher (ANO) se předsedy hnutí zastal. „Kdyby si vzal bundu z Primarku, napsal by tady redaktor, že miliardář ze sebe uměle dělá jednoho z těch, ke kterým hovoří…,“ napsal Nacher.

Zdroj: Forum24

https://www.forum24.cz/babis-dorazil-na-odborarskou-demonstraci-v-bunde-za-desitky-tisic-dobrej-trolling-vzkazal-zdechovsky/