Hledat
|

Dezinformátor Smetana vyzval Zdechovského k souboji v kleci. Europoslanec má jasno

Aktuality   |  26.08. 2023

Poněkud netradičně se rozhodl řešit své spory s europoslancem Tomášem Zdechovským (KDU-ČSL) známý proruský dezinformátor Ivan Smetana. U politika s tím ovšem nepochodil. Výzvu k souboji v kleci europoslanec nepřijal, podle něj Smetana usiluje o pozornost za každou cenu a takový prostor mu prý nehodlá poskytnout.

„Proruský aktivista Smetana neví, jakým způsobem by se dál zviditelnil. Proto mě vyzývá, abych s ním šel bojovat do klece. Pane Smetano, už se víc nezesměšňujte. Já si myslím, že pokud byste věděl, co to je demokracie… Demokracie je o diskuzi a demokratický politik si nepotřebuje dokazovat svaly, potřebuje ukázat, že zastupuje lidi. Proto vám už nebudu věnovat žádný svůj čas a zkuste se zviditelňovat na někom jiném,“ řekl europoslanec Tomáš Zdechovský deníku FORUM 24.

„Preferuji diskuzi před pěstmi. Násilí je jeho doména, jak nám ukázal. Chudák už neví, jak by se zviditelnil a získal další peníze. Další pozornost si nezaslouží,“ dodal pak ještě Zdechovský na sociální síti.

Zdechovský tak reagoval na výzvu dezinformátora Ivana Smetany. Ten politika pobídl k souboji v kleci, který by prý vyřešil jejich rozpory ohledně nesouměřitelných názorů. „Takže vy mi nabízíte debatu na CNN Prima News. To dokáže jenom zbabělec, když víte, že do té televize mě nepustí. Já vám nabízím něco lepšího, vzhledem k tomu, že mám plno přátel. A kamarádi boxeři nám rádi pomohou, tak vás zvu do klece,“ prohlásil Smetana na videu. Soudcovat souboj by podle něj mohl známý český zápasník MMA Karlos Vémola nebo místopředseda hnutí ANO Radek Vondráček.

Smetana se pustil do Zdechovského už na sociální síti. „Vždy, když jsem v cizině delší dobu, nechám se u místního holiče ostříhat. Rád totiž zjišťuji, jak jsou na tom místní služby. Přístup k zákazníkovi, servis, cena, kvalita. Někde jsou strašně upovídání, jinde se s vámi naopak ani nebaví. Třeba na Balkáně jsou strašně šikovní a hrozně ukecaní, což mi vyhovuje. Vím, že spousta lidí chodí k tomu svému kadeřníkovi a nikde jinde by se ostříhat nenechala,“ napsal Zdechovský v příspěvku, ve kterém se pochlubil novým účesem.

„Nový účes vám nepomůže. Jste lhář a lhal jste v televizi o incidentu, který se stal před Úřadem vlády ČR dne 4. 8. 2023, a doufám, že brzy rezignujete,“ vzkázal dezinformátor pod příspěvkem. Zdechovský si to však nenechal líbit. „Pane Smetano, vy se dlouhodobě chováte jako naprostý pitomec, který se jen snaží vytáhnout z lidí peníze. Zaútočit fyzicky na ženu a držet ji na zemi může jen absolutní chudák. Měl byste se stydět,“ reagoval europoslanec.

Zdroj: FORUM 24

https://www.forum24.cz/dezinformator-smetana-vyzval-zdechovskeho-k-souboji-v-kleci-europoslanec-ma-jasno